Türkçe
|
   
 
 
Tek odağımız, ürünlerinize Servis Hizmetleri vermek !
Deneyimli kadromuz ve servislerimizle, ürünlerinizin satış sonrası servis hizmetlerini biz verelim, siz tüm operasyon için sadece bir kontak noktası ile irtibat kurun ve dünyanın her yerinden online takip edin.
 
   
Marka Servisi Değil, Servis Markası !
2006 yılında kurulan Servis Noktası A.Ş., başlangıçta 7 il ve 19 anlaşmalı servis noktası ile yola çıkmıştır. 2007 yılı sonu itibariyle 67 il ve 250 anlaşmalı servis noktasına ulaşmış olan ServisPoint, şu an 79 il ve 400 anlaşmalı servis noktasıyla Tüketici Elektroniği ve Bilişim ürünlerinde, üretici, ithalatçı ve distribütörlere satış sonrası servis hizmetleri vermektedir.

Sağladığı yaygın servis hizmetlerinin yanı sıra, 400 m2 alana ve 6 farklı TSE kriterine sahip Mecidiyeköy'deki Merkez Servisi aracılığıyla, hem sahadaki servis noktalarına malzeme ve teknik destek sağlamakta, hem de müşterilerine isterlerse tek noktadan servis hizmetleri sunmaktadır.

Kullanmış olduğu web tabanlı yazılımı sayesinde, 400 servis noktasını, sahada yapılan işleri, malzeme ve lojistik trafiğini yöneten ServisPoint, aynı zamanda müşterilerine kendi ürünleriyle ilgili satış sonrası servis hizmetlerini online takip edebilme ve ayrıntılı raporlar alabilme olanağı sağlamaktadır.

Misyonumuz
Ülke geneline dağılmış tecrübeli, kaliteli hizmet veren, müşteri odaklı servis ağıyla, markalara ve tüketicilere ister yerinde, isterlerse yaygın olarak üstün hizmet standartlarında hızlı servis hizmeti sunmak. Kontratını taşıdığı markalara katma değer katarak rekabet güçlerini arttırmak, Tüketici hizmetleri yönetimi için yapmış oldukları harcamaları minimize ederek ürünlerinde fiyat avantajı yaratmalarına katkı sağlamak. Tüketicilere kaliteli, güvenilir ve hızlı servis hizmetini ekonomik olarak sunmak.

Vizyonumuz
Gelişmiş IT alt yapıları ve iletişim teknolojilerine her zaman sahip olarak, kontratını taşıdığı firmalara vermiş olduğu servis hizmetlerinin yanı sıra CRM hizmetleri sunmak, AB ülkelerindeki uygulamaları kendine örnek alarak Türkiye'de bu anlamda yapmış olduğu önderliği, üreteceği yeni fikirler ve hizmetlerle sürdürmek.
Her Hakkı Saklıdır © 2006-2022 | Daha fazla bilgi için: bilgi@servispoint.com