Türkçe
|
   
 
 
Kalite ve maliyet odaklı çözümlerimizle, size eşsiz bir rekabet fırsatı sunuyoruz...
Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış deneyimli servislerimiz, yaklaşık 1.200 kişlik teknik personel ve 500 araçlık filomuzla markanıza ve ürünlerinize değer katalım.
 
   
Onarım Hizmetleri
ServisPoint, üretici, ithalatçı ve distribütör firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tek merkezden veya yaygın olarak LCD/CRT/Plazma Televizyon, Müzik Sistemleri, Masaüstü/Dizüstü Bilgisayar, LCD/CRT Monitör, Yayın Alıcı, Projektör ve Navigasyon gibi cihazların onarımını gerçekleştirmektedir. Yedek malzeme stokunu yöneterek, lojistiğini gerçekleştirmektedir.

Kurulum Hizmetleri
ServisPoint, LCD/Plazma Televizyon, Ses Sistemleri, Masaüstü/Dizüstü Bilgisayar, Projektör gibi ürün gruplarında Tüm Türkiye'de yaygın olarak yerinde kurulum hizmetleri vermektedir.

Test Hizmetleri
ServisPoint, üretici, ithalatçı ve distribütör firmalara ait arızalı ürünleri test ederek, gerçekten arızalı olarak tespit ettiği ürünleri üretici, ithalatçı ve distribütör firmaların isteği doğrultusunda hazırlamakta ve tüm operasyonu raporlamaktadır.

Çağrı Merkezi Hizmetleri
ServisPoint, Hali hazırda mevcut olan alt yapısıyla, profesyonel Help Desk / Call Center hizmetlerini Inbound ve/veya Outbound olarak gerçekleştirmektedir.
Her Hakkı Saklıdır © 2006-2022 | Daha fazla bilgi için: bilgi@servispoint.com