Türkçe
|
   
 
 
Web tabanlı yazılımımızla, tüm operasyonu online izleyin !
İhtiyacınıza uygun üreteceğimiz raporlama araçlarıyla, ürünlerinize ait satış sonrası servis hizmetlerini online takip edin, satış ve satın alma stratejilerinize yön verin.
 
   
Bir İmzayla Yaygın ve Kaliteli Servis Teşkilâtına Sahip Olun !
Yaygın ve kaliteli bir servis teşkilâtı oluşturmanın ne kadar maliyetli bir iş olduğunu biliyoruz. Bizimle yapacağınız sözleşme sayesinde size, tüm Türkiye çapında yaygın ve kaliteli servis ağına sahip olma imkânı sunuyoruz. Böylece asgari maliyetle, yaygın servis ağına sahip pazar lideri konumundaki firmalarla rekabet etme fırsatı elde etmiş olacaksınız.

Tüm Satış Sonrası Servis Hizmetleriniz İçin Bir Kontak Noktasıyla İrtibat Kurun !
Servislerinizin yönetimi ve sahada oluşan problemleriniz için tek kontak noktası ile irtibat kurun, müşteri hizmetleri maliyetlerinizi minimuma düşürün. Sahada oluşan problemleri biz çözelim, siz sadece satış ve pazarlamaya odaklanın.

Zincir Mağazalara Hemen Satış Yapın !
Günümüz satış kanalları arasında zincir mağazaların ağırlığı yadsınamaz bir gerçek. Ürünlerinizin zincir mağazalarda satılıyor olması, hem satış rakamlarınızı, hem de markanızın yaygınlığını ciddi anlamda arttıracaktır. Öte yandan zincir mağazaların pek çoğu, ürünlerinizin mağazalarından satışı için ön koşul olarak yaygın ve kaliteli servis teşkilâtı istemektedirler. Hali hazırda Teknosa, Electro World, Darty, Media Markt, Bimeks, Vatan Bilgisayar ve Gold Bilgisayar gibi sektörün önde gelen zincir mağazaları ile çalışan ServisPoint, size sağlayacağı hizmetlerle ürünlerinizin zincir mağazalardan satışını kolaylaştıracaktır.

Tüm Operasyonu Online İzleyin ve Raporlayın !
ServisPoint olarak böylesine yaygın bir servis operasyonunun yönetilmesinin, kuvvetli ve amaca yönelik bir yazılımla olabileceğini biliyoruz. Sözleşmeli firmalarımızın iş modellerine göre oluşturduğumuz web tabanlı yazılımımız sayesinde, size tüm operasyonu 7/24 dünyanın her yerinden online izleme ve raporlama imkânı sunuyoruz. Elde edeceğiniz sonuçlar doğrultusunda satış, pazarlama ve satın alma stratejilerinizi belirlemenize katkıda bulunuyoruz.

Call Center ve Help Desk İhtiyaçlarınıza da Cevap Veriyoruz !
Mevcut altyapımızla, ihtiyacınıza yönelik olarak Call Center ve/veya Help Desk ihtiyaçlarınıza da cevap veriyoruz. Bu sayede satış öncesi ve satış sonrası olarak komple çözümler üretiyoruz.

Her Hakkı Saklıdır © 2006-2022 | Daha fazla bilgi için: bilgi@servispoint.com