Türkçe
|
   
 
 
İşbirliğimizin başarısı, markalarımızın ortak geleceği olacaktır...
Sizin markanız bizim markamız. Bu nedenle markanızın müşteri tarafında inanılan, güvenilen ve en önemlisi tercih edilen bir marka olmasını sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.
 
   
 
Yüksel Elektroteknik
Yüksel Elektrotekniğin Next, NextStar, Next&NextStar, NextWave, NextPower ve diğer markalarına ait tüm Uydu Alıcıları, Çanak Antenleri, LCD Televizyonları, Ev Sinema Sistemleri, Oto Ses Sistemleri ve Navigasyon Sistemlerini içeren ürün gruplarındaki ürünlerin, tüm Türkiye çapında satış sonrası servis hizmetlerini ve ayrıca bu ürünlerin yine tüm Türkiye çapında zincir mağazalardan satışı sonrasında oluşan kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.
Sapphire Technology
Dünyanın önde gelen ekran kartı üreticilerinden AMD/ATI'nin en büyük iş ortaklarından biri olan Sapphire Technology'nin ürettiği ekran kartı ve anakartlarının Türkiye RMA test merkezi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlem özetle; Sapphire distribütörlerinden gelen arızalı ekran kartı ve anakartların, Sapphire'le belirlenen prosedürler doğrultusunda testilerinin gerçekleştirilmesi ve gerçekten arızalı bulunan kartların yurt dışına gönderilmesi ve tüm operasyonun taraflara raporlanması.
MSI
Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden MSI'ın ürettiği Anakart, Ekran kartı, Notebook ve All in One PC'lerin Türkiye RMA merkezi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. ServisPoint olarak MSI ürünlerinin Türkiye'deki tek yetkili Servis Merkeziyiz.
Teleses
Teleses'in Türkiye pazarına sunmuş olduğu, LCD/LED/Plazma TV ürün gruplarındaki ürünlerin tüm Türkiye çapında kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.
Dijital Trend
Dijital Trend'in Türkiye pazarına sunmuş olduğu, LCD/LED/Plazma TV ürün gruplarındaki ürünlerin tüm Türkiye çapında kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.
D-Smart
Türkiye'nin dijital TV platformu D-Smart'ın zincir mağazalardan satılan ürünlerinin, Türkiye'ye yayılmış yaklaşık 400 servis noktası ile kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında D-Smart’ın Türkiye’nin önemli markaları ile yaptığı projelerin keşif ve kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Servis noktalarından gelen keşif sonuçlarını D-Smart’a bildirmekteyiz. Gelen onay neticsinde kurulum için gereken donanımların D-Smart’tan tedarik edilerek servis noktalarına dağıtılmasını ve kurulumların sorunsuz olarak yapılmasını sağlamaktayız.
Smile ADSL
Türkiye’nin önde gelen Internet servis sağlayıcılarından Smile ADSL’in, Türkiye'ye yayılmış yaklaşık 400 servis noktası ile kurulum ve arıza müdahale hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Sahadaki servis noktalarının kurulum ve arıza müdahale durumlarında ihtiyaç duyduğu modem taleplerini takip ederek, Smile – Merkez Servis ve Servis noktaları arasında oluşan lojistik trafiğini yönetmekteyiz.
Psikotek Danışmanlık
Tüm Türkiye çapında ticari araç kullanan sürücülere yönelik olarak uygulanan psikoteknik testlerinin yapıldığı test sistemlerinin üretimi, onarımı ve kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.
Odit A.Ş.
Odit A.Ş.'nin ithal ettiği BulBul Navigasyon Cihazlarının tüm Türkiye çapında satış sonrası servis hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.
 
Her Hakkı Saklıdır © 2006-2022 | Daha fazla bilgi için: bilgi@servispoint.com