Türkçe
|
   
 
 
Türkiye'nin bağımsız ve yaygın ilk Servis Markası !
Bir imza ile markanızın tüm Türkiye’de 400 tane servisi olsun. Tüm satış sonrası servis hizmetlerinizi biz yürütelim, siz sadece satışa odaklanın.
 
   
ServisPoint 7 coğrafi bölgeye yayılmış yaklaşık 400 deneyimli servisiyle tüketici elektroniği ve IT ürünlerinde yerli ve yabancı markalara eşsiz bir rekabet avantajı yaratmaktadır.

Günümüz müşterisi ürünleri tercih ederken artık daha hassas davranmakta ve satın alacağı ürünlerde kalite ve fiyat avantajlarının yanı sıra servis teşkilatının kalitesini ve yaygınlığını aramaktadır. Ciddi pazar payları olan firmaların ortak noktaları incelendiğinde servis teşkilatlarının yaygın ve kaliteli hizmet verdikleri görülmektedir.

Kaliteli ve yaygın bir servis teşkilatı kurmak oldukça maliyetli ve zaman isteyen bir iştir. Üstelik verilen servis hizmetlerinin kontrolü, raporlanması müşteri memnuniyetinin ölçülmesi için birçok yatırımın yapılması, bu yatırımların devamlılığının sağlanması günün teknolojik gelişmelerine ayak uydurulması gerekmektedir. ServisPoint geniş raporlama imkânı sağlayan yazılımıyla, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış deneyimli servis teşkilâtıyla, yaklaşık 1.200 personel ve 500'e yakın araç parkıyla, markanıza değer katacaktır.

Ürününüzün özelliğine göre ister yerinde, ister servis merkezinde en kaliteli hizmeti sunacaktır.

Artık rekabette farklı bir dönem başlıyor.....
Her Hakkı Saklıdır © 2006-2022 | Daha fazla bilgi için: bilgi@servispoint.com